PRODEJ RODINNÉHO DOMU

Užitná plocha 198 m2
Pozemky o rozloze 2.552 m2

Cena 10.490.000,- Kč

Vrchlabí, ulice Lánovská

Nabízím Vám k prodeji rodinný dům na strategickém místě ve Vrchlabí, v Lánovské ulici.

Jedná se o samostatně stojící třípatrový dům s garáží o užitné ploše 198 m2, s rozlehnou částečně oplocenou zahradou o výměře 2.552 m2. Vstup do přízemí domu je ze severní strany, druhý vstup do suterénu je z jižní strany, ze zahrady. Ta je situována za domem, velice slunná, jižně orientovaná a rovinatá. Příjezd k domu je z hlavní komunikace směřující na Trutnov.

Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu, k dispozici je na hranici pozemku plyn, který je možné zavést do domu a kanalizace je svedena do septiku. Vytápění je demontováno v souvislosti se započatou rekonstrukcí.

V domě je započata rekonstrukce. Na části střechy je nová falcovaná hliníková krytina, dům je zateplen, bez finální omítky. Interiér je k rekonstrukci.

Pozemek kolem domu je v územním plánu zahrnut v plochách smíšených – komerčních, s přípustným využitím k bydlení. Dům je tedy možné užívat jako rodinný dům a pozemek jako zahradu, nebo užívat ke komerčním účelům s možností dalšího rozvoje na pozemku, kde je možné postavit skladové, prodejní, kancelářské či výrobní objekty.

Dům je umístěn blízko centra Vrchlabí s výbornou vybaveností v okolí. Pouhých 80 m od domu se nachází restaurace a farmářský dům, 400 m obchodní zóna se supermarketem, 700 m autobusové nádraží a další supermarkety, 800 m vlakové nádraží, gymnázium 1300 m, mateřská škola a jesle 1400 m, tři dětská hřiště a několik restaurací je v okruhu 1500 m., zimní stadion a horolezecká stěna 1,5 km, základní škola 1800 m, nově otevřený aquapark 2,2 km, fotbalový stadion a běžkařský areál 2,6 km, Vrchlabské náměstí s parkem, restauracemi a obchody 1,8 km.

Vrchlabí je město předurčené pro sportovní vyžití, které nabízí víceúčelový sportovní areál se skateparkem, upravené běžkařské tratě, zimní stadion a lezeckou stěnu. Do Skiareálu Kněžický vrch je to 4,3 km, do nejznámějšího a největšího lyžařského střediska Špindlerův Mlýn pouhých 25 minut jízdy automobilem. Celkem je v okolí Vrchlabí pět skiareálů (Kněžický vrch, Bubákov, Herlíkovice, Strážné, Špindlerův Mlýn) s celkovou délkou sjezdovek 42 km.

Energetická náročnost budovy (PENB) uvádíme třídu G (PENB je zpracováván)

Zajímá-li Vás toto jedinečné místo v Krkonoších, kontaktujte mě a přijďte se podívat.

Dům je možné financovat hypotečním úvěrem.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Název Specifikace
Celková cena 10.490.000,- Kč
Poznámka k ceně včetně poplatků, provize, právního servisu
Užitná plocha 198 m2
Pozemek 2.552 m2
Počet podlaží 3 podlaží
Vlastnictví Osobní
Konstrukce Cihlová
Stav objektu Započatá rekonstrukce
Sklep Ano
Voda Obecní vodovoda
Odpad Septik
Topení Demontované
Plyn Ano
Příjezd Obecní komunikace
Energetická náročnost budovy G (PENB je zpracováván)
Zobrazeno záznamů (vyfiltrováno z záznamů celkem)

Poptávka nemovitosti

Cokoliv o nemovitosti Vás zajímá, kontaktujte mě:

Bc. Jakub Róža
tel.: +420 777 045 964
e-mail: makler@jakubroza.cz

Bc. Jakub Róža

Bc. Jakub Róža

JR Property Company s.r.o.

Realitní kancelář

Region působnosti: Vrchlabí, Trutnov, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Krkonoše.

Bc. Jakub Róža
Tel.: +420 777 045 964
E-mail: makler@jakubroza.cz
IČ: 09984038

Sdílejte tuto stránku!