Reference

Pár slov od mých klientů…

Jakub Róža se pro práci realitního makléře doslova narodil. Oceňuji jeho profesionální přístup, jeho flexibilitu a rychlost s jakou vše zařídil, mnohdy i nad rámec svých povinností. Obdivuji jeho nadhled a diplomacii, se kterou řešil nastalé problémy při prodeji nemovitosti. Musím vyzdvihnout, že jsem se ještě nesetkala s tak lidským přístupem a ochotou vyřešit vše, co stojí v cestě prodeji nemovitosti.
Jakub zařídil komplexní servis od profesionálního nafocení nemovitosti, natočení okolí domu dronem, veškerý marketing, umoření hypotéky, jednání se stavebním úřadem a silniční správou, zajištění úschovy peněz až po přepis energií a daňového přiznání.
Nemám naprosto nic, co by se naší spolupráci dalo vytknout, ba naopak jsem přesvědčená, že pro prodej svého domu jsem si nemohla zvolit důvěryhodnější osobu.
Spolupráci s panem Róžou vřele doporučuji všem.

Ivana K.
19. Května 2021

S panem Róžou byla naprosto skvělá spolupráce. Byla to má první zkušenost s koupí nemovitosti, ale i tak si dovolím posoudit, že patří ke špičce v oboru. Jeho přístup k celé transakci byl úžasný. Průběžně a hlavně srozumitelně mě informoval o všech krocích. Velmi rychle reagoval na mé požadavky a dotazy, které vždy vyřešil. Nikdy jsem ho nemusela o nic urgovat. Takto si představuji profesionála v oboru. Ještě jednou Velmi děkuji.

Ilona M.
12. Října 2020

Profesionál s lidským přístupem, ochotný kdykoliv poradit. Za každých okolností hájí zájem klienta. Velice příjemné vystupování, pečlivá příprava, skvělá komunikace s kupujícím i prodávajícím. Prodej naší nemovitosti byl rychlý, výsledná cena splnila naše očekávání a p. Róža nás elegantně provedl i nepříjemnou administrativou. Navíc nám poradil i se smlouvami ke koupi nemovitosti nové. Děkujeme.

Manželé S.
20. Září 2020

Pan Róža dodržel co řekl. Odpovídal na maily, telefony v jakoukoliv dobu. Pro mě po dlouhé době dobrá zkušenost s realitním makléřem.

Radek L.
28. Května 2020

Pana Róžu jsem si vybral pro správu své nemovitosti na základě pouze svého instinktu. A dobře jsem udělal. Pracuje profesionálně, orientuje se v oboru a co je pro mě hlavně podstatné, je vstřícný a velice flexibilní. Nikdy pro něj není problém být k dispozici, byť třebas o víkendu, pokud je to potřeba. Vždy jedná ve prospěch potřeb klienta, což velmi oceňuji. Pro mne osobně je také pocitově velkou předností, že pracuje jako samostatný makléř a není tedy součástí žádné korporace. Prozatím na základě mých zkušeností si troufám říci, že je to člověk na správném místě a jsem rád, že spolu spolupracujeme.

Marek N.
7. Dubna 2020

Pan Bc. Róža mi zajišťoval administrativu při prodeji chalupy. Oslovil jsem ho po doporučení od jeho dřívějšího klienta. Chybu jsem rozhodně neudělal. Vlastně nemůžu napsat žádná negativa. Naopak. Spolupráce byla naprosto perfektní. Vše proběhlo v pohodě. Pan Róža je odborník, člověk na svém místě, který má obor realit opravdu pod kontrolou.

Petr Z.
29. Září 2019

Pan Bc. Jakub Róža mi zařizoval koupi a převod pozemku. Má velice profesionální přístup, je znalý ve svém oboru, pečlivý, ochotný, poradil mi, zařídil a vypracoval mi potřebné dokumenty ve velice krátkém termínu a s jasným návodem, jak dále postupovat. Je to člověk na svém místě, který svoji práci provádí dobře, s velkým nasazením a zápalem a své činnosti velmi rozumí. Je radost s ním spolupracovat. Jeho služeb v budoucnu opět ráda využiji a za mne má nejvyšší hodnocení. Doporučuji všem!

MUDr. Hana B.
Trutnov 2. dubna 2019

Pan Róža nám prodával pozemek a následně zastřešoval i celý inženýring pro získání stavebního povolení. Pracuje velmi pečlivě a strukturovaně. Díky tomu, že zná místní poměry a pracovníky na úřadech se podařilo hodně procesů zrychlit a usnadnit. Vzniklé komplikace řešil rychle a samostatně nebo dokázal díky svým zkušenostem možné problémy předem eliminovat.
Kdykoliv jsme potřebovali kontakty na místní řemeslníky, úřady, něco rychle nad rámec domluvené spolupráce vyřídit, nic nebyl problém, mohli jsme se na něj plně spolehnout. Spolupráci s panem Róžou velmi doporučuji, díky němu se podařil prodej pozemku i získání stavebního povolení ve velmi krátkém čase a my jsme mohli ani ne po roce od prvního setkání začít stavět.

Věra D.
19. září 2018

Dobrý den pane Róžo. Rád bych vám poděkoval za velmi profesionální přístup, kterým jste se zásadně podílel na úspěšné realizaci kolaudačního řízení mé nemovitosti. Své kladné zkušenosti s vaší prací budu dál prezentovat svým známým. S pozdravem Martin K.

Martin K.
28. srpna 2018

Díky tomuto pánovi jsem si mohl pořídit baráček. Se vším mi pomohl a byl vždy ochotný přijet se podívat na baráček, jak postupujeme. Za mne doporučuji!

Jaromír K.
30. června 2018

Sdílejte tuto stránku!