PRODEJ APARTMÁNU 2+1

Černý Důl Čistá, Krkonoše

Cena: 3.650.000 Kč

Užitná plocha 35,46 m2

Exkluzivně Vám nabízím PRODEJ útulného apartmánu v Černém Dole - Čisté, uprostřed největšího Českého lyžařského areálu SkiResort ČERNÁ HORA – PEC.

Apartmán o velikosti užitné plochy 35,46 m2 a dispozici 2+1 je umístěný v přízemí dvoupodlažního domu s 10 apartmány. Apartmán je kompletně vybaven nábytkem a je nabízen včetně tohoto vybavení.

Dispozice je řešena velice prakticky. Ze vstupní chodby lze vejít do koupelny se sprchou a toaletou, do kuchyně a do jednoho z pokojů. Do druhého z pokojů se vchází přes kuchyň. Okna jsou orientovány jihovýchodně a jihozápadně.

Celková rekonstrukce domu a apartmánů proběhla v roce 2013, dům i apartmán je ve výborném stavu. Celý objekt je zateplen minerální izolací ve stěnách a foukanou izolací na půdě, vybaven úsporným plynovým kondenzačním kotlem, plastovými okny a centrálním vysavačem. Veškerá okna v apartmánu jsou osazena předokenními žaluziemi.

Dům se nachází v ochranném pásmu KRNAP, v nadmořské výšce 536 m.n.m., u hlavní komunikace vedoucí ke stezce v korunách stromů, na Hoffmanovy boudy, do Janských Lázní a do Pece pod Sněžkou. Kolem domu vede cyklostezka, která bude po dokončení dalších úseků tvořit cyklistickou magistrálu spojující Jizerské hory, Krkonoše, Orlické hory a Jeseníky.

K objektu náleží společná rovinatá slunná zahrada o výměře 920 m2 vybavená grilem, stoly, trampolínou a společným parkovištěm.

Černý důl je ideální místo pro rodinnou rekreaci. Sjezdovky jsou obsluhovány moderní 4 sedačkou, starší 3 sedačkou, pěti vleky a rozsáhlým dětským parkem s krátkými vleky a dopravním pásem. Skiareál Černý Důl je od domu vzdálen 1,7 km, náměstí Černého Dolu 1,4 km, zastávka skibusu 150 m.

V blízkém okolí s možností dopravy skibusem jsou také Skiresorty Černá Hora, Pec pod Sněžkou, Pomezní boudy a Velká Úpa (Portášovy Boudy), tvořící jeden skiareál s jedním skipasem a 50 km sjezdovek. Poloha je výhodná i pro milovníky běžeckého lyžování, skialpinismu, pěší turistiky a cyklistiky.

Apartmán je vhodný jak pro trvalé bydlení, vlastní rekreaci, tak za účelem investice pro komerční celoroční pronajímání.

Energetická náročnost budovy (PENB) je Třída D - Méně úsporná.

Byt je možné financovat hypotečním úvěrem.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Název Specifikace
Celková cena Cena: 3.650.000 Kč
Poznámka k ceně včetně poplatků, provize, právního servisu
Užitná plocha 35,46 m2
Dispozice 2+1
Parkování Na pozemku
Okna Plastová
Nadzemní podlaží 1. nadzemní podlaží z celkem 2
Vlastnictví Osobní
Konstrukce Cihlová
Stav Výborný
Vodovod Obecní vodovod
Odpad Obecní kanalizace
Topení Ústřední plynové
Příjezd Obecní komunikace
Výtah Ne
Internet Ano
Energetická náročnost budovy D - Méně úsporná
Zobrazeno záznamů (vyfiltrováno z záznamů celkem)

Poptávka nemovitosti

Cokoliv o nemovitosti Vás zajímá, kontaktujte mě:

Bc. Jakub Róža
tel.: +420 777 045 964
e-mail: makler@jakubroza.cz

Bc. Jakub Róža

Bc. Jakub Róža

JR Property Company s.r.o.

Realitní kancelář

Region působnosti: Vrchlabí, Trutnov, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Krkonoše.

Bc. Jakub Róža
Tel.: +420 777 045 964
E-mail: makler@jakubroza.cz
IČ: 09984038

Sdílejte tuto stránku!