PRODEJ RODINNÉHO DOMU

Horní Branná

PRODÁNO

Užitná plocha 330 m2, pozemek 2.730 m2

Představuji Vám prostorný rodinný dům v obci Horní Branná. Dům o užitné ploše 330 m2 nabízí prostor pro rodinné sídlo, vícegenerační dům, dům s ubytováním, nebo pension. V domě se nachází byt 3+kk v 1.NP, byt 5+1 v 2.NP a další prostory jako příslušenství (garáž, komory, vstupní hala, půda). Dům má 2 samostatné vchody. Slunný, mírně svažitý, jihozápadně orientovaný pozemek o rozloze 2.730 m2, nabízí dostatek prostoru i slunce pro rodinné vyžití, relaxaci, nebo hospodaření. Na pozemku je vzrostlý ořešák i další ovocné stromy jako třešeň, švestka či jabloň.

Dům je částečně rekonstruován. Byt v 2.NP je po rekonstrukci, vyměněna jsou veškerá okna, byt v 1.NP je částečně rekonstruovaný (část prostor má započatou rekonstrukci, část prostor je v původním stavu). Součástí prodeje je i připravený materiál na zateplení.
Dům obsahuje prostornou vstupní halu, ze které se vchází do bytu v 1.NP o ploše 110 m2 s lodžií, garáže, kotelny, komor, nebo po schodišti do 2.NP. Byt v 2.NP je po rekonstrukci, o dispozici 5+1, ploše 138 m2, prostorný, s dostatkem světla, lodžií orientovanou na západní stranu a balkonem orientovaným na jižní stranu.
Dům je nyní vytápěn kotlem na tuhá paliva, ale na pozemku je přiveden plyn. Jednoduše je tedy možné vyměnit za plynový kotel. V domě je vlastní studna.

Pro milovníky přírody, procházek a houbaření navazuje zahrada přímo na pastviny, louky a les je vzdálen pouhých 400m.

Horní Branná je malebná podkrkonošská obec s výbornou vybaveností a dostupností. Mateřská škola je od domu vzdálena 450m, základní škola 650m, pošta 430m, zastávka autobusu 400m, obchod 800m, sportovní areál 900m. V obci je také obchod s oblečením, květinka, obuv, dům s pečovatelskou službou, praktický lékař. Dostupnost do Vrchlabí 6km, Jilemnice 6km. Klidná lokalita mimo hlavní komunikaci.

V okolí Horní Branné je nádherná příroda s možností koupání, houbaření, letních i zimních sportů, pěší a cykloturistiky. Na dosah je Krkonošský národní park. Přímo v Horní Branné pak kostel svatého Mikuláše, renesanční zámek, architektonicky zajímavá hrobka sv. Kříže (rodinná hrobka rodu Harrachů) a muzeum s názvem Život pod horami.

Velice zajímavá nabídka prostorného domu s velikým potenciálem. V galerii se můžete podívat, jak by dům mohl vypadat po dokončené rekonstrukci exteriéru a zahrady.

Vzhledem k tomu, že energetický průkaz je nyní zpracováván, inzerujeme do jeho předložení energetickou třídu G.

Název Specifikace
Celková cena PRODÁNO
Poznámka k ceně včetně poplatků, provize, právního servisu
Užitná plocha 330 m2
Plocha pozemku 2.730 m2
Zastavěná plocha 230 m2
Konstrukce Cihlová
Typ 2 Patrový rodinný dům
Vlastnictví Osobní
Stav objektu Započatá rekonstrukce
Okna Plastová 2018
Vodovod Obecní vodovod
Vodovod Vlastní studna v domě
Odpad Septik
Topení Ústřední na tuhá paliva
Plyn Přiveden na pozemek
Média Internet + kabelová TV
Energetická náročnost budovy G - průkaz se zpracovává
Zobrazeno záznamů (vyfiltrováno z záznamů celkem)

Poptávka nemovitosti

Cokoliv o nemovitosti Vás zajímá, kontaktujte mě:

Bc. Jakub Róža
tel.: +420 777 045 964
e-mail: makler@jakubroza.cz

Bc. Jakub Róža

Bc. Jakub Róža

Samostatný realitní makléř

Region působnosti: Vrchlabí, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Krkonoše, Trutnov.

Bc. Jakub Róža
Tel.: +420 777 045 964
E-mail: makler@jakubroza.cz
IČ: 75489104

Sdílejte tuto stránku!